Doporučení

Adéla (25 let)

Michal je vstřícný a otevřený, a díky jeho klidu a nesoudícímu přístupu na konzultacích bylo snadné se mu svěřovat s problémovými oblastmi, ve kterých jsem se chtěla posunout. V průběhu hovorů přesně věděl, na co má mířit a jaké otázky pokládat. Na setkáních mi také vyhovovalo, že při zadaných aktivitách a úkolech vysvětloval jejich smysl. Nejvíce bych na Michalovi vyzdvihla opravdový zájem, který jsem z jeho strany pociťovala jak na setkáních, tak i v čase mezi nimi, když jsme se domlouvali na dalších termínech setkání.

Katka (35 let)

Chtěla bych Michalovi poděkovat za jeho práci. Michalův osobitý přístup mi dává pocit, že mohu svá témata bezpečně sdílet a s pomocí hovorů nalézat nové směry vnitřního posunu. Jejich průběh je srozumitelný, vše dostatečně vysvětleno, a hlavně je vzájemná komunikace provázena pocitem důvěry a zájmu. Za to jsem velmi vděčná a motivuje mě to v práci na sobě a se svými pocity. Skvělé je také Michalovo časové přizpůsobení se. Jsem ráda, že jsem na něj měla to štěstí. Děkuji za vše ❤️🍀

Karolína (34 let)

Tímto bych chtěla Michalovi podekovat za pomoc v mém seberozvoji, která se mi konečně dostala. Moc se mi ocenila časovou flexibilitu, kterou já se třemi malými dětmi moc nemam, ale on se dokázal perfektně přizpůsobit mým možnostem. Sezení mi moc pomohla v ujasnění si priorit a sebe sama, že tu nejsem jen pro druhé, ale zejména já sama za sebe. Musím říct, že se cítím moc prima, v klidu, dokážu lépe zvládat stresové situace a nehroutit se. To je pro mě velký posun! Takže ještě jednou díky! Jen tak dal!

Kateřina (25 let)

K panu doktorovi jsem začala chodit kvůli OCD. Velice rychle pochopil, co je příčinou mých obsesí, a pomohl mi jak s nimi pracovat. Pan doktor má velice citlivý přístup, pokládá správné otázky a je velice empatický. Oceňuji, že mezi jednotlivými sezeními mě vždy kontroloval, jak si vedu a dokonce mi i nabízel, ať se na něj neváhám obrátit v případě potíží. Společně s nastavenou medikací se díky panu doktorovi cítím nyní mnohem lépe a za to mu jsem vděčná.

Petra (26 let)

Od prvých momentov terapie som z Michala vycítila pokoj. Veľmi si cením ako citlivo, povzbudzujúco a najmä bez odsúdenia ku mne pristupuje, vďaka čomu sa viem skôr zdôverovať. Trefnými otázkami sa dostváva ku koreňom problémov. Vie veľmi dobre smerovať konverzáciu, ktorú dopĺňa cvičeniami. Tie mi dodávajú novú perspektívu a viem tak ľahšie v praxi uchopiť, ako v podobných situáciách reagovať. Z terpii chodím vždy veľmi povzbudená.
Ďakujem

Jana (32 let)

Nejlepší rozhodnutí za poslední dobu, které jsem mohla udělat. Nejdříve jsem se chvilku nemohla k hovoru dokopat, ale hned během prvního hovoru jsem byla schopná se svěřit i s tím, co pro mě bylo nejdůležitější, a co mě trápilo. Michal byl schopen vyčíst, s čím mám problém, a na čem je třeba pracovat. Vše sedělo, ač jsem si něco nechtěla připustit. Od prvního hovoru do dnešního dne spolupracujeme, a jsem za to ráda, že mi někdo nezávislý, a někdo kdo tomu rozumí, řekne svůj názor a pomůže mě nasměrovat, jak s tím dále zacházet. Další významné plus je, že pro Michala nejste jen jméno, datum a čas v jeho diáři, ale celý Váš životní příběh, který s Vámi probírá a zajímá se i mimo naše hovory, jak se máte, jaký jste měli víkend atd. Michala doporučuji kde mohu, a je lepší si přiznat, že máte nějaký problém než s tím bojovat sám.

Marek (51 let)

Díky propuknutí pandemie covidu-19 a následné ekonomické krizi jsem postupně přišel o snahu rozvíjet se ve své práci. Nezdary v práci se bohužel projevily i ve zhoršení mezilidských vztahů v soukromém životě a celkové ztráty chuti se v čemkoli dál rozvíjet. V této situaci jsem vyhledal Michala a absolvoval u něj několik setkání zaměřených na stanovení vnitřní hodnoty, porozumění pocitům z ukončených partnerských vztahů a definování nových cílů.

Všechna sezení pro mě byla velmi inspirativní. Díky Michalově aktivní práci jsem dokázal porozumět svým současným pocitům a potřebám, dokázal jsem se odprostit od nenaplněných plánů z minulosti, a naopak jsem si mohl stanovit nové cíle i zájmy, které lépe odpovídají mé současné životní situaci.

Zuzana (48 let)

S Michalem jsem se seznámila přes nabídku spolupráce na KBT. Kdysi jsem tuto terapii podstoupila, ale vůbec jí neporozuměla. Postupem času jsem zjistila, jaký to má vliv na terapii. Michal je velmi vnímaví a vždy velmi dobře připravený. Líbí se mi, když spolu mluvíme o jeho přehledu z předešlých hodin. Netlačí na mě, když nechci, nemusím mluvit o něčem co je mi nepříjemné. Mám velmi časově náročné zaměstnání, a i přesto si domluví schůzku i v sobotu, kdy já mohu. Vím, že Michal tu je pro mne. Je to člověk, se kterým mohu mluvit o tom, co to je deprese, sebepoškozování, nízké sebevědomí, a který chce pomáhat. Věřím mu, že pod jeho vedením se určitě dopracuji výsledků, které chci.

Eliška (18 let)

Michal je na první pohled velice milí člověk. Zdobí každé sezení širokým úsměvem a nebojí se mluvit i o sobě, což ve chvílích kdy není do řeči je velice příjemné. Celková spolupráce a komunikace je skvělá. Snaží se vyhovět termínům které potřebuji. Na jeho sezeních mám pocit že zájem je opravdový, a snadněji se mi díky tomu mluví. Když je atmosféra těžká snaží se ji odlehčit a rozproudit pomocí jiných témat. Jsem moc vděčná že díky němu mohu otevřeně mluvit a cítit se bezpečně, děkuji za to;)

Tereza (36 let)

Michal je skvělý, dokázala jsem se mu plně otevřít, i když je to pro mě veliký problém. Ukázal mi jádro problému, na kterém budeme pracovat. Ukázal mi, že i když nemám zažité sebevědomí, lze ho nabývat i teď. Těším se na další spolupráci.

Lenka (43 let)

Michal je vstřícný, přátelský, trpělivý a na sezení se viditelně připravuje. Velmi oceňuji jeho pochopení pro citlivá ženská témata a flexibilitu řešit, co přinesly uplynulé dny. A také fakt, že si udělá čas i mimo rámec terapie, aby povzbudil nebo "zkontroloval", pokud se děje v procesu něco náročného.

Iveta (42 let)

S Michalem se mi mluvilo moc dobře. Chvilku mi přišlo, že se známe roky :-) Děkuji za všechno.